Lady Gabriella i Tom Kingston zaręczyli się! O szczęśliwej nowinie poinformował w środę 19 września Pałac Buckingham w specjalnym oświadczeniu na Twitterze: „Książę i Księżna Michael z Kentu mają zaszczyt ogłosić zaręczyny ich córki Lady Gabrielli Windsor z Thomasem Kingstonem. Zaręczyny miały miejsce w sierpniu; pan Kingston oświadczył się na wyspie Sark”. Wesele pary zaplanowane jest na wiosnę 2019 roku. Przypomnijmy, że w przyszłym miesiącu, w rodzinie królewskiej odbędzie się ślub księżniczki Eugenii i Jack'a Brooksbank'a. To jednak zaręczyny Lady Gabrielle Windsor budzą w mediach większe emocje. Dlaczego? Otóż wybranek Gabrielle, czyli Tom Kingston to były partner Pippy Middleton, z którym spotykała się od 2011 roku! 

Lady Gabrielle zaręczyła się

Lady Gabriella ma 37 lat i w przeszłości publikowała teksty na łamach magazynu "Hello". Kuzynka księcia Williama, na co dzień jest dyrektorem w firmie Branding Latin America, a w kolejce do królewskiego tronu przypada jej 50. miejsce. Ojciec Gabrielli jest wnukiem króla Jerzego V i zarazem bratem stryjecznym królowej Elżbiety II. Z kolei wybranek arystokratki, Tom Kingston, może Wam być już skądś znany. Otóż mężczyzna w 2011 roku spotykał się z siostrą księżnej Kate, Pippą Middleton!

Uspokajamy jednak - między tą dwójką nie ma obecnie żadnego konfliktu. Pippa i Tom przyjaźnią się, a siostra Kate zaprosiła nawet byłego partnera na swój ślub w ubiegłym roku. Tomowi już wtedy towarzyszyła Lady Gabrielli podczas uroczystości.

Zobacz zdjęcia brytyjskiej rodziny królewskiej w naszej GALERII -->