Lady Gaga ma nowego chłopaka - krzyczą nagłówki portali o gwiazdach zza oceanu. Faktycznie, niecałe sześć miesięcy po zerwaniu zaręczyn z Christianem Carino i serii plotek o romansie z Bradleyem Cooperem, wykonawczyni hitu "Shallow" została przyłapana przez paparazzi na randce z mężczyzną. Na zdjęciach, które jako pierwszy opublikował we wtorek serwis internetowy amerykańskiego magazynu "People", widać, jak piosenkarka całuje się z Danem Hortonem.

Para spotkała się w środka dnia w restauracji Granville w cichej dzielnicy Studio City w okolicy Hollywood. Informatorzy donoszą, że Lady Gaga i Dan Horton zdecydowanie wyglądali jakby łączyło ich coś więcej niż przyjaźń. W sumie mieli spędzić w lokalu około godzinę, podczas której całowali się wielokrotnie. Co ciekawe, Lady Gaga i jej nowa sympatia dostali stolik przy samym chodniku, więc najwyraźniej nie przeszkadzało im to, że ktoś może ich zobaczyć. Myślicie, że rzeczywiście coś jest na rzeczy?

Kim jest Dan Horton?

Daniel Horton to znany i ceniony w branży muzycznej inżynier dźwięku. Ma 37 lat i pochodzi z Nashville. Współpracę zawodową z Lady Gagą nawiązał w listopadzie 2018 roku. Jest także właścicielem Audio Engineering Consulting Group i nagrywał już z takimi gwiazdami muzyki, jak Camila Cabello, Justin Timberlake i Bruno Mars.

W 2013 roku Dan Horton wziął ślub z aktorką Autumn Guzzardi. Ostatnią wspólną fotografię z mężem opublikowała z 2016 roku. Co ciekawe, swoje najnowsze zdjęcie podpisała słowami... Poker Face, czyli tytułem jednego z największych hitów Gagi. Przypadek?

SPRAWDŹ TEŻ: Lady Gaga i Bradley Cooper wystąpią razem w kolejnym filmie? Mają zagrać parę zakochanych