Muzyczny występ Lady Gagi na niedzielnym Super Bowl bez wątpienia przejdzie do historii. Na show kontrowersyjnie wokalistki złożył się m.in. skok z dachu, setki świecących dronów, wybuchy, efektowne kostiumy i… piosenka, którą rozpoczęła swój występ i która miała wydźwięk polityczny.

ZOBACZ: LADY GAGA wystąpi na Super Bowl 2017? Gwiazda potwierdza: Pogłoski są prawdziwe

Występ muzycznej gwiazdy w przerwie finału amerykańskiej ligi footballowej to zawsze zaskakujący i niezwykle starannie przygotowywany spektakl. Wczorajsze show muzyczne w trakcie Super Bowl z Lady Gagą w roli głównej przebił jednak  wszystkie dotychczasowe. Widzowie meczu i fani wokalistki byli zachwyceni! Dlaczego?

Piosenkarka zaczęła swój 13-minutowy koncert na dachu stadionu, na tle ciemnego nieba. Po chwili rozświetliły je gwiazdy układające się w amerykańską flagę. Taki efekt organizatorzy koncertu uzyskali dzięki użyciu kilkuset dronów latających po niebie w rytm piosenek Gagi. Po tym jak niebo nad stadionem zostało rozświetlone przez latające dorny,  Lady Gaga... nagle skoczyła z dachu w dół! Ten niespodziewany zabieg choreograficzny nie tylko robił oszałamiające wrażenie, ale też mroził krew w żyłach!

Kontrowersyjna  gwiazda muzyki pop wykonała swoje największe hity, takie jak "Million Reasons", "Born This Way", "Telephone" czy "Poker Face". Swój występ zaczęła jednak od piosenki „God Bless America”, która miała być jej osobistym sprzeciwem przeciwko wyborowi  Donalda Trumpa na prezydenta USA.

POLECAMY: LADY GAGA wcieli się w serialu w Donatellę Versace

Wrażenie na gościach wydarzenia robił nie tylko sam występ, ale również kostiumy gwiazdy. Wokalistka zaczęła występ w połyskującym srebrnym cekinowym topie i takich samych butach. W trakcie show zmieniła swoją stylizację na wycięte szorty i krótki top, który wyglądał jak biały pancerz ze sprzączkami.

Zobaczcie w WIDEO poniżej, jakie show dała wczoraj Lady Gaga.

Przebiła nim znane z poprzednich finałów Super Bowl występy Madonny czy Beyonce?