Gala The Fashion Awards 2016 odbyła się w poniedziałek wieczorem w monumentalnej Royal Albert Hall w Londynie. Na tym święcie mody nie zabrakło największych gwiazd branży. Część z nich odebrała prestiżowe statuetki. Wyróżnienia The Fashion Awards powędrowały m.in. w ręce supermodelki Gigi Hadid (na gali towarzyszyła jej mama, Yolanda Hadid), Jaden i Willow Smithów oraz Ralpha Laurena. Nagrodzono także projektantów marek Gucci, Balenciaga i Simone Rocha.

Kto pojawił się na The Fashion Awards?

Lady Gaga z projektantem Brandonem Maxwellem u boku (i w kreacji jego autorstwa), modelki Karlie Kloss, Eva Herzigova, Lily Donaldson, a także Kate Moss i Naomi Campbell. Nie zabrakło także brytyjskiej ikony stylu - Alexy Chung - którą niedawno spotkaliśmy w Paryżu. Na gali pojawiły się także najsłynniejsze twarze branży fashion: Anna Wintour, Carine Roitfeld i Donatella Versace.

Na The Fashion Awards w Londynie nie zabrakło polskiego akcentu. Na galę w Royal Albert Hall przylecieli właścicielka domu mody La Mania, Joanna Przetakiewicz, a także projektant mody i juror show Top Model - Dawid Woliński.

Zobaczcie zdjęcia gwiazd z The Fashion Awards w naszej GALERII