Niezwykle ekscytujące wieści dla miłośników muzyki pop. Wszystko wskazuje na to, że krążące od jakiegoś czasu plotki o duecie Lady Gagi i Ariany Grande okazały się być prawdą. Istnienie piosenki zatytułowanej "Rain One Me" potwierdził właśnie za pośrednictwem mediów społecznościowych znany producent muzyczny, a prywatnie przyjaciel Ariany Grande, Tommy Brown. Współtwórca takich hitów jak "7 Rings" i "Boyfriend" podczas transmisji na żywo na Instagramie zdradził też, że premiera utworu ma się odbyć już wkrótce. Jeden z internautów, który już rzekomo słyszał kilkusekundowy fragment utworu twierdzi, że brzmi on jak połączenie "Dancing On My Own" Robyn i "Evacuate The Dancefloor" zespołu Cascada.

Lady Gaga przekłada premierę nowej płyty

Informacje o utworze "Rain On Me" to pocieszenie dla fanów Lady Gagi, którzy wczoraj dowiedzieli się, że planowana na 10 kwietnia premiera szóstej studyjnej płyty piosenkarki została przesunięta z powodu epidemii koronawirusa.

Na razie nie wiadomo, kiedy dokładnie album "Chromatica" ujrzy światło dzienne. Laureatka Oscara za piosenkę "Shallow" do filmu "Narodziny gwiazdy" w liście do fanów zdradziła jedynie, że krążek ma się ukazać jeszcze w tym roku. 

Do tej pory nową płytę Lady Gagi promował taneczny singiel "Stupid Love". Utwór dotarł do 5. miejsca prestiżowej listy Billboard Hot 100.

Czekasz na duet Gagi i Ari?

SPRAWDŹ TEŻ: Lady Gaga powraca z nowym singlem. "Stupid Love" ma ukryte przesłanie