Fani muzyki pop czekali na ten moment już od paru miesięcy. Lady Gaga i Ariana Grande oficjalnie wydały swój mocno wyczekiwany duet! Taneczny singiel "Rain On Me" rozbrzmiewa już na antenach rozgłośni na całym świecie oraz jest dostępny m.in. na YouTube, Spotify, Tidal i Deezer. O czym jest tekst pierwszej wspólnej piosenki Lady Gagi i Ariany Grande? Niech nie zwiodą was szybkie tempo, energiczny rytm i wysokie dźwięki. "Rain On Me" to wbrew pozorom bardzo emocjonalny utwór o mocnym przekazie.

Rain On Me - o czym jest tekst piosenki?

Lady Gaga wyjaśniła, że powtarzający się w tekście "Rain On Me" motyw deszczu to jednocześnie metafora oczyszczającej mocy płaczu oraz dużych ilości alkoholu, które spożywała w przeszłości, aby choć na chwilę zapomnieć o swoich osobistych problemach.

- Wypłakałam w swoim życiu tyle łez, że czasami wydawało mi się, że stałam się już wręcz fontanną nieszczęść. Wolałabym jednak myśleć, że to nie jest prawda. Wciąż przecież żyję i jestem za to wdzięczna. Łzy mogą być naszymi nauczycielami, jeśli im na to pozwolimy - tłumaczy piosenkarka.

O głębokim przesłaniu piosenki "Rain On Me" opowiedziała także Ariana Grande.

- Pewnego razu poznałam kobietę, która poznała ból tak samo jak ja, która płakała tyle samo, co ja, piła tyle samo wina i jadła tak dużo makaronu, co ja. Kobietę, której serce było większe niż cała reszta ciała. Od razu ujrzałam w niej swoją siostrę. Złapała mnie za dłoń i zaprosiła do swojego pięknego świata Chromatiki, gdzie razem pokazałyśmy jak cudowny i uzdrawiający jest płacz! Mam nadzieję, że ta piosenka podniesie was na duchu tak samo jak nas - opowiada.

Utwór "Rain On Me" pochodzi z szóstego studyjnego albumu Lady Gagi. "Chromatica" ukaże się w piątek, 29 maja. Na płycie znajdzie się w sumie 16 piosenek, w tym duety z Eltonem Johnem i południowokoreańskim girlsbandem Blackpink.

Oficjalny teledysk do piosenki Lady Gagi i Ariany Grande w reżyserii Roberta Rodrigueza do obejrzenia już teraz poniżej.

ZOBACZ TEŻ: Kosmetyki Kylie Jenner już w Polsce! Co warto kupić? Czego unikać? Opinie ekspertów