Lady Gaga i Bradley Cooper są razem? Na niedzielnej gali rozdania Oscarów, para wykonała na żywo swój wielki przebój "Shallow" z filmu "Narodziny gwiazdy", który został nagrodzony prestiżową statuetką. Odtwórcy głównych ról tak uczuciowo zaśpiewali utwór, że po raz kolejny podsycili plotki o swoim romansie. Internauci twierdzą, że chemia między Lady Gagą i Bradleyem Cooperem na scenie była na tak widoczna, że aż ciężko uwierzyć, że była to jedynie gra aktorska. Temat uczucia pociągnął w swoim wczorajszym programie Jimmy Kimmel, u którego gościła wokalistka. Prowadzący pogratulował Gadze statuetki i oscarowego występu, a także prosto z mostu zapytał, czy jest zakochana w Bradley'u Cooperze. Co odpowiedziała artystka?

Lady Gaga o romansie z Bradley'em Cooper'em

Lady Gaga na pytanie o romans z Bradley'em Cooper'em przewróciła oczami i powiedziała:

"Ludzie zobaczyli miłość i to jest dokładnie to, co chcieliśmy, żeby widzieli. To jest piosenka miłosna. Film "Narodziny gwiazdy" to historia miłosna. Pracowaliśmy cały tydzień nad oscarowym występem. Bradley wyreżyserował cały film i tak samo wyreżyserował ten występ" - mówiła Lady Gaga.

"Przez trzy miesiące trasy koncertowej z Tony'm Bennet'em, obejmowałam go podczas występów - kiedy śpiewasz piosenkę miłosną, chcesz żeby ludzie to poczuli. Jestem artystką i jak widać, razem z Bradley'em wykonaliśmy kawał dobrej roboty" - powiedziała artystka, odnosząc się do jej trasy koncertowej, w którą pojechała z 92-letnim muzykiem jazzowym.

Myślicie, że po tym wyznaniu, ucichną plotki na temat romansu Lady Gagi i Bradley'a Coopera?

Całą rozmowę Lady Gagi z Jimmy'm Kimmel'em obejrzycie poniżej.