O tym, że Lady Gaga i Bradley Cooper mają romans, mówiło się przez cały okres promocji filmu "Narodziny Gwiazdy". Plotki o zażyłej relacji Gagi z ojcem dziecka Iriny Shayk, rozpoczęły się jeszcze zanim produkcja weszła do kin, a z każdym kolejnym wspólnym wyjściem pary, mówiło się o niej coraz więcej. Atmosferę podgrzał dodatkowo ich wspólny występ na gali rozdania Oscarów. Odtwórcy głównych ról w filmie "Narodziny Gwiazdy" tak uczuciowo zaśpiewali utwór, że ciężko było uwierzyć, że była to jedynie gra aktorska. Oliwy do ognia dolał też fakt, że zaledwie parę dni wcześniej oficjalnie potwierdzono informację o tym, że wokalistka zerwała zaręczyny i po dwóch latach związku rozstała się z agentem gwiazd, Christianem Carino. 

Romans Lady Gagi i Bradleya Coopera wymyśliła Irina Shayk?!

Niektóre plotki głosiły, że Bradley Cooper i Lady Gaga naprawdę mieli romans, a aktor rozważał nawet porzucenie Iriny Shayk i ich 2-letniej córeczki. Takie informacje zdementowała oficjalnie wokalistka w programie Jimmy'ego Kimmel'a, która zaprzeczyła również, jakoby zerwanie jej zaręczyn z Christianem Carino miało jakikolwiek związek z przystojnym aktorem.

W mediach pojawiają się coraz częściej informacje, że plotki o romansie Lady Gagi i Bradleya Boopera miała wymyślić sama... Irina Shayk! Partnerka Bradley'a Cooper'a miała namawiać ojca swojego dziecka, aby ten specjalnie podgrzewał atmosferę wokół zaaranżowanego romansu i tym samym kreował coraz większe zainteresowanie fanów "Narodzinami Gwiazdy".

Myślicie, że to prawda?