Bradley Cooper parę tygodni temu został ojcem, i kiedy wszyscy myśleli, że sielanka z jego partnerką - modelką Iriną Shayk, trwa w najlepsze, świat obiegły zdjęcia, na których aktor nie szczędzi czułości Lady Gadze! Czyżby na jaw wyszedł nowy gorący romans?!

Nic podobnego! Fani pary Cooper-Shayk mogą być spokojni - zdjęcia pochodzą z planu filmowego nowej produkcji, w której Gaga i Cooper zagrają główne role. "A Star Is Born" to debiut reżyserski Bradleya, a scenariusz do filmu pomógł stworzyć Eric Roth, mający na swoim koncie już takie superprodukcje, jak "Forrest Gump", czy "Monachium". Przy takim składzie, niepowodzenie filmu nie wchodzi chyba w grę.

"A Star Is Born" to historia aspirującej piosenkarki i aktorki Ally (Lady Gaga), która zakochuje się w gwiazdorze muzyki country - Jasonie (Bradley Cooper). Muzyk pomaga wybrance w rozwoju kariery, jednocześnie zmagając się z uzależnieniem od alkoholu, które ciągnie w dół jego własną. Podobno początkowo w rolę Ally miała wcielić się Beyonce, ale ostatecznie nie udało się ustalić szczegółów współpracy i do filmu zaangażowano właśnie Lady Gagę, która ma już doświadczenie w pracy przed kamerą. Wcześniej piosenkarkę mogliśmy oglądać m.in. w serialu "American Horror Story: Hotel", za który dostała nawet Złotego Globa, w kategorii: "Najlepsza Rola Żeńska"

Artystka podzieliła się już pierwszym kadrem z filmu na swoim Instagramie, dołączając do niego emocjonalny opis:

"Jestem bardzo podekscytowana moim pierwszym filmem i rolą u boku kogoś, kogo mogę nazywać moim przyjacielem. Zawsze chciałam zagrać na wielkim ekranie. Historia ""A Star Is Born" jest naprawdę niezwykła  i jestem wdzięczna Bradleyowi, że spełnił moje marzenie. Nie mogę się doczekać, aż poznacie Ally."

 

Film z Lady Gagą i Bradleyem Cooperem zadebiutuje na ekranach kin 28 września 2018 roku.

Coś czujemy, że będzie o nim głośno!