Lady Gaga i Bradley Cooper wystąpią razem w kolejnym filmie? Wokalistka i aktor przez kilka miesięcy uchodzili za najgorętszą parę Hollywood, mimo że parą nawet nie byli. Jednak w związku z ogromnym zainteresowaniem, jakim cieszył się film "Narodziny Gwiazdy", fani bardzo chcieli, aby historia z wielkiego ekranu przeniosła się do prawdziwego świata. Wraz z popularnością produkcji, na sile przybierały więc plotki o romansie głównych bohaterów. Atmosferę podgrzał dodatkowo ich wspólny występ na gali rozdania Oscarów. Odtwórcy głównych ról w filmie "Narodziny Gwiazdy" tak uczuciowo zaśpiewali utwór, że ciężko było uwierzyć, że była to jedynie gra aktorska. Ostatecznie okazało się, że żadnego romansu nie było, ale to nie powstrzymało fanów przed snuciem romantycznych historii z Lady Gagą i Bradley'em Cooper'em w roli głównej.

Bradley Cooper i Lady Gaga razem w filmie?

Jak się okazuje, być może wkrótce znów odżyją plotki o romansie pary. Jak donosi "Hollywood Life", Lady Gaga i Bradley Cooper mają zagrać zakochanych w trzeciej części "Strażników Galaktyki".  

" - Istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że ponownie będą ze sobą współpracować. W propozycji obsady do kolejnej części filmu "Guardians of the Galaxy" padło póki co tylko kilka nazwisk, ale wszystko wskazuje na to, że Bradley Cooper powtórzy swoją rolę jako Rocket Raccoon. Lady Gaga ma zagrać ukochaną Bradleya. Ich postaci są animowane, ale bardzo ekscytujące. Fani nie mogą się doczekać takiego powrotu, a my chcemy spełnić ich oczekiwania - mówi informator "Hollywood Life".

Póki co, ani para ani produkcja filmu nie potwierdzili krążących plotek.

Chcielibyście obejrzeć ich ponownie razem na ekranie?