Michelle Obama nie raz już trafiała na okładki różnych magazynów. Wystarczy wspomnieć choćby okładkę magazynu Vogue sprzed kilku lat, która utorowała jej drogę do miana ikony mody i stylu, za którą Pierwsza Dama uchodzi w Stanach po dziś dzień.

Teraz z racji na fakt, że druga kadencja jej męża dobiega końca, Michelle pozwoliła sobie na wystąpienie na okładce kultowego T Magazine, czyli sobotniego dodatku do New York Timesa. Michelle będzie zdobiła okładkę tygodnika, który wraz z głównym wydaniem gazety trafi do sprzedaży już w najbliższą sobotę.

ZOBACZ: Michelle Obama w bardzo modnej sukience tańczy i pozuje do selfie u Ellen DeGeneres! [ZDJĘCIA]

Na okładce magazynu zobaczymy czarno-białe zbliżenie twarzy Pierwszej Damy, która na potrzeby sesji pozwoliła sobie na wyraźny, złoty makijaż. Mocnym akcentem całego zdjęcia jest też prosty, geometryczny kolczyk w kształcie trójkąta. Od momentu, kiedy zdjęcie to trafiło do sieci, od razu stało się hitem a okładka już została okrzyknięta jedną z najlepszych, jakie kiedykolwiek pojawiły się w amerykańskiej prasie!

CZYTAJ: MICHELLE OBAMA Królowa amerykańskich serc!

Michelle nie będzie jednak gwiazdą sobotniego wydania T Magazine. Na okładkę tego dnia trafi także Lady Gaga, która właśnie przygotowuje się do wydania płyty Joanne, co ma zdarzyć się już w ten weekend. Gwiazda popu również pokaże się w prostym looku w wydaniu black and white.

HOT NEWS: Lady Gaga wystąpi na Super Bowl 2017? Gwiazda potwierdza: Pogłoski są prawdziwe

Poza nimi do sprzedaży trafią także tygodniki z innymi gwizdami sztuki i literatury. Będą to m.in. japoński projektant mody Junya Watanabe oraz kultowa brytyjska pisarka Zadie Smith. Wszystko to z okazji specjalnego wydania z najlepszymi historiami tygodnika z ostatniego roku.

Co ciekawe, wydanie z Michelle będzie jednocześnie jej swoistym pożegnaniem na stanowisku Pierwszej Damy. Z tej okazji czytelnicy i felietoniści tygodnika wysłali do niego teksty z podziękowaniami za jej służbę w Białym Domu. Możemy się zatem spodziewać wielu wzruszających tekstów.

ZOBACZ TEŻ: Lady Gaga i Taylor Kinney rozstali się po pięciu latach związku [ZDJĘCIA]

Ciekawe tylko, czym teraz zajmie się Michelle. Zgadujemy, że po tej okładce nie będzie mogła się opędzić od ofert reklamowych firm kosmetycznych. Czy z nich skorzysta? W końcu, jak widać, w sesjach beauty radzi sobie doskonale!