Lady Gaga nie może ostatnio narzekać na brak zainteresowania ze strony mediów. Po spektakularnym sukcesie filmu "Narodziny gwiazdy" amerykańska artystka jest jednak nie tylko na ustach fanów kina i miłośników muzyki filmowej, ale także wszystkich, których interesuje prywatne życie gwiazd. Zdobywczyni Oscara za utwór "Shallow" przez kilka miesięcy była posądzana o romans z Bradleyem Cooperem. Plotki o zażyłej relacji Gagi z mężem i ojcem córki Iriny Shayk podsycił dodatkowo ich wspólny występ na gali rozdania Oscarów. Oliwy do ognia dolał też fakt, że zaledwie parę dni wcześniej oficjalnie potwierdzono informację o tym, że Lady Gaga zerwała zaręczyny i po dwóch latach związku rozstała się z agentem gwiazd, Christianem Carino. Najnowsze doniesienia z Hollywood mówią jednak o tym, że Lady Gaga ma już nowy obiekt westchnień. Jest nim rzekomo znany m.in. z "Avengers", aktor Jeremy Renner.

Jak podaje amerykański magazyn "People", 32-letnia artystka ostatnio spędzała dużo czasu z tym 48-letnim gwiazdorem i bardzo się do niego zbliżyła. Dodajmy, że Renner już w grudniu 2018 pojawił się w Las Vegas na imprezie po premierowym występie Gagi w ramach jej rezydentury "Enigma". Pojawiły się też głosy, że pracująca obecnie nad swoją szóstą płytą artystka być może otrzymała rolę w kolejnym filmie, w którym zagra u boku Rennera właśnie. Zarówno wokalistka, jak i aktor, na razie nie komentują tych sensacyjnych plotek.

Kim jest Jeremy Renner?

Jeremy Renner urodził się 7 stycznia 1971 roku w Modesto w Kalifornii. Na wielkim ekranie zadebiutował w 1995 roku rolą Dagsa w komedii "Rozrabiaki w Waszyngtonie". Najbardziej znany jest z takich kinowych hitów, jak "Dziedzictwo Bourne'a", "Avengers", "Hansel i Gretel: Łowcy czarownic", "Mission: Impossible - Rogue Nation" oraz "Nowy początek". Aktor był dwukrotnie nominowany do Oscara. Po raz pierwszy w 2010 roku za pierwszoplanową rolę w filmie "The Hurt Locker. W pułapce wojny" oraz rok później za drugoplanową rolę w filmie "Miasto złodziei".

Zobacz najnowsze zdjęcia Lady Gagi i Jeremy'ego Rennera w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Lady Gaga i Bradley Cooper mają romans? Wokalistka wreszcie skomentowała plotki!