Lady Gaga pocałowała swojego trębacza na scenie! Wokalistka od początków swojej kariery nie ukrywała, że lubi kontrowersje. Podczas jej publicznych wystąpień za każdym razem zaskakiwała fanów oryginalnymi stylizacjami, m.in. sukienką z mięsa lub strojem Mona Lisy, oraz swoim zachowaniem (w przeszłości oblewała się na scenie sztuczną krwią oraz wjechała na czerwony dywan na "ludzkim koniu"). Podczas promocji filmu "Narodziny gwiazdy", Lady Gaga złagodziła swój wizerunek i na chwilę zrezygnowała z kontrowersyjnych zachowań. Jak widać, nie czuła się zbyt komfortowo w "grzecznym wydaniu" i postanowiła powrócić do swoich korzeni. Podczas ostatniego występu w Las Vegas, Lady Gaga pocałowała na scenie żonatego trębacza...

Lady Gaga całuje muzyka na scenie WIDEO

Lady Gaga podczas wykonywania utworu "So, darling, kiss me" zdecydowała się na odważne zachowanie. Wokalistka zbliżyła się do swojego trębacza, Briana Newmana, załapała go za rękę, a następnie pocałowała w usta. Jak widać na nagraniach z występu, które szybko obiegły internet, muzyk nie protestował, a nawet wyglądał na zadowolonego takim obrotem spraw, mimo że na widowni siedziała jego żona, Angie Pontani. 

Myślicie, że ich pocałunek był zaplanowany i żona muzyka wiedziała o nim wcześniej? A może para dała się ponieść emocjom..?

Wideo, na którym Lady Gaga całuje trębacza na scenie obejrzycie PONIŻEJ: