Lady Gaga wie, że ostatnim krzykiem mody wśród gwiazd i celebrytów jest projektowanie strojów dla dzieci. Jednak gwiazda podeszła do tego w sposób żartobliwy i stworzyła małe kopie swoich ekstrawaganckich kreacji. W ten sposób zażartowała jednocześnie ze Stelli McCartney czy Gwen Stefani, które tworzą kolekcje dla dzieci.

Wokalistka zaprezentowała parodiową reklamę kolekcji w programie telewizyjnym Jimmy Kimmel Live. Linia odzieżowa dla dzieci została nazwana „Gaga Goo Goo Babywear”, a na filmie można było zobaczyć dzieci przebrane w  miniaturowe wersje strojów Lady Gagi.

W reklamie wystąpiła dziewczynka ubrana w zielone, błyszczące body gimnastyczne. Miała też na sobie buty wzorowane na słynnych „pancernikach” Alexandra McQueena. Nie zabrakło również dziewczynki odzianej w miniaturową wersję stroju „Halloween”, a także najsłynniejszej i najbardziej szokującej mięsnej kreacji – tym razem w wersji z salami. W tym wypadku płaszcz uszyty z muppetowych Kermitów zupełnie nie dziwił, w końcu jest idealny dla małych dzieci.

Wokalistka w programie zdradziła, że w dalekiej przyszłości chciałaby mieć dzieci. Ciekawe czy wtedy zdecyduje się stworzyć prawdziwą kolekcję dziecięcych ubranek?