Wczorajszej nocy w Los Angeles odbyła się 59. gala rozdania nagród Grammy -  najważniejszych nagród w branży muzycznej, uznawanych za muzyczne Oscary. Niekwestionowaną gwiazdą wieczoru była oczywiście Beyonce, która zaprezentowała się na scenie w długiej do ziemi, złotej sukni. Bey wyglądała jak bogini! Jej pojawienie się było sensacją! W końcu po raz pierwszy pokazała na żywo swój ciążowy brzuszek od ogłoszenie ciąży. Nie była jednak jedyną gwiazdą wieczoru! Równie spektakularnie zaprezentowały się J.Lo, Lady Gaga czy Katy Perry.

ZOBACZ: GRAMMY 2017 JUŻ DZIŚ! Adele, Beyonce i Rihanna na czele stawki

Beyonce nie pozowała co prawda na czerwonym dywanie. Na tym nie zabrakło jednak innych gwiazd. Kto przybył na galę w nadziei na statuetki w formie gramofonu? Kto wyglądał najlepiej, a kto najgorzej?

Na wyjątkowo długim czerwonym dywanie gali Grammy 2017 pojawiły się m.in. półnaga Lady Gaga, Jennifer Lopez w romantycznej sukni marki Ralph & Russo, Rihanna z odkrytym brzuchem i w dwukolorowej stylizacji od Giorgio Armaniego, stonowana Adele w kreacji marki Givenchy i dawno niewidziana Celine Dion (wyglądała bardzo elegancko!).

Fotoreporterom pozowały także m.in. Katy Perry, Paris Jackson, Heidi Klum oraz Solange Knowles, siostra Beyonce. Mimo obecności modnie ubranej siostry, oczy wszystkich tego dnia i tak były skierowane na Beyonce. I wcale się temu nie dziwimy!

POLECAMY: GALA BAFTA 2017 Nicole Kidman, Penelope Cruz, Amy Adams, Emma Stone - gwiazdy na czerwonym dywanie

Zobaczcie w naszej GALERII zdjęcia przybyłych na galę gwiazd!