Lady Gaga (30) została nową twarzą Tiffany & Co., słynnej amerykańskiej marki biżuteryjnej. Kojarzycie te urocze błękitne pudełeczka, które są marzeniem kobiet na całym świecie? Pochodzą właśnie z butików Tiffany'ego. Tę wyjątkową biżuterię uwielbiają gwiazdy - piękne pudełeczko z logo Tiffany & Co. podarował Marinie Łuczenko Wojciech Szczęsny. A był w nim, jak już wszyscy wiemy, pierścionek zaręczynowy. Sporo takich kwadratowych błękitnych pudełeczek ma w swojej garderobie Lady Gaga. Właśnie ogłoszono, że gwiazda została nową ambasadorką marki i wystąpi w jej najnowszej kampanii. Przedsmak tego, co nas czeka, obejrzycie poniżej:

Lady Gaga promuje nową kolekcję Tiffany HardWear. Oficjalna premiera nowej kampanii nastąpi podczas finału Super Bowl, już 5 lutego. Gaga będzie jego podwójną gwiazdą, bo nie tylko zaśpiewa w czasie wydarzenia, ale jej twarz pojawi się również w bloku reklamowym - gdy będzie emitowana kampania Tiffany'ego.

Najnowsza kampania Tiffany & Co. z udziałem Lady Gagi to część przedsięwzięcia Legendary Style, w którym udział wzięły również Elle Fanning i Lupita Nyong'o. Gagę dla marki sfotografował David Sims.

A widzieliście już nową kampanie perfum Guerlain z Angeliną Jolie?