Już niedługo będziemy mieli ponownie okazję podziwiać Lady Gagę na małym ekranie. Światowej sławy gwiazdy muzyki pop zagra bowiem w serialu opowiadającym o okolicznościach śmierci Gianniego Versace, założyciela domu mody Versace. Gaga wcieli się w postać jego siostry i spadkobierczymi modowego imperium – Donatelli Versace.

Nie będzie to jednak pierwszy raz, kiedy kontrowersyjna wokalistka wystąpi w produkcji serialowej. Już raz wzięła udział w serii „American Horror Story”, reżyserowanej przez Ryana Murphy’ego. To dzięki roli w tym serialu piosenkarka została laureatką Złotego Globu dla najlepszej aktorki drugoplanowej za udział serii „Hotel”.

POLECAMY: LADY GAGA wystąpi na Super Bowl 2017? Gwiazda potwierdza: Pogłoski są prawdziwe

Teraz para ponownie połączy siły. Lady Gaga zagra powiem w projekcie „American Crime Story:Versace/Cunanan”, który opowie o okolicznościach zabójstwa projektanta mody Gianniego Versace. Gwiazda wcieli się w Donatellę Versace – siostrę designera, z którą prywatnie łączą ją bardzo przyjacielskie relacje. Panie nie tylko się przyjaźnią, ale nieraz miały też okazję współpracować. Lady Gaga była nawet przez dwa sezony twarzą domu mody Versace.

CZYTAJ: LADY GAGA I TAYLOR KINNEY rozstali się po pięciu latach związku [ZDJĘCIA]

Początek zdjęć do serialu zaplanowano na wiosnę 2017 roku. Produkcja ma składać się z dziesięciu epizodów. Jak gwiazda wypadnie w roli Donatelli? Czy wybór był słuszny?

ZOBACZ TEŻ: DONATELLA VERSACE 5 rzeczy, których na pewno o niej nie wiecie

W urodzie obu pań można doszukiwać się podobieństwa choć charakteryzatorzy nie będą mieli łatwego zadania. W końcu twarz Donatelli nie wygląda najlepiej po serii operacji plastycznych, które sobie zafundowała. Czy zatem będą starali się upodobnić Lady Gagę do Donatelli? A może reżyser postanowi zaserwować nam jej ładniejsza wersję? Przekonamy się już w przyszłym roku!