Podczas jednego wieczoru w roku całe Stany Zjednoczone skupiają się właśnie na tym wydarzeniu – chodzi o finał rozgrywek amerykańskiej ligi futbolowej. Nie chodzi jednak tylko o starcie futbolistów, ale także występ, który odbywa się w trakcie przerwy meczu.

Rozgrywki gromadzą przed telewizorami ponad 100 milionów ludzi, ale słyną nie tylko ze sportowych emocji. Integralną częścią imprezy jest także tradycyjny „halftime show”, czyli kilkunastominutowy koncert w przerwie meczu. Występy na meczu mają na swoim koncie największe gwiazdy amerykańskiej muzyki – Michael Jackson, Justin Timberlake czy Madonna.

W 2015 roku do wzięcia udziału  w show zaproszono Katy Perry, która przygotowała spektakularne show. Pomogli jej w tym oczywiście  goście specjalni – Lenny Kravitz i Missy Elliott. Gwiazda wieczoru wystąpiła w kolorowych strojach zaprojektowanych przez swojego przyjaciela, Jeremy’ego Scotta.

Zobacz: KATY PERRY Zobacz jej występ na "Super Bowl 2015"!

W tym roku, podczas halftime show, zaprezentował się Chris Martin wraz z zespołem Coldplay. Zespół miał być gwiazdą wieczoru, ale dwie towarzyszące mu gwiazdy z pewnością wywalczyły sobie miejsce na równi z nimi. Coldplay dał genialny koncert, a wraz z nimi na scenie wystąpili Beyonce Knowles oraz Bruno Mars.Artyści mają już na koncie solowe występy. Nic dziwnego, że na scenie czuli się jak ryby w wodzie.

Zobacz: BEYONCÉ Skradła show podczas występu w przerwie finału Super Bowl 50! [WIDEO]

Wielu już nie może się doczekać Super Bowl 2017. Organizatorzy poinformowali fanów, kto będzie gwiazdą w przerwie 51. Super Bowl. To Lady Gaga! Piosenkarka zdradziła na Instagramie, że mecz odbędzie się na stadionie w Houston. Fani już nie mogą się doczekać wielkiego widowiska w wykonaniu słynnej wokalistki.

Zobacz: SUPER BOWL 2016 Zobacz, kto oglądał Super Bowl 2016 na żywo!

Co ciekawe, Lady Gaga  wzięła już udział w tegorocznym Super Bowl, podczas którego odśpiewała amerykański hymn. Wielu było zaskoczonych dość skromną jak na artystkę (która lubi szokować stylizacjami) kreacją. Dla muzyków to wielki zaszczyt wystąpić na tak prestiżowym wydarzeniu. Podobno wiele gwiazd płaciło za to, by móc zaśpiewać podczas Super Bowl.

Organizatorzy zdradzili jednak, że Lady Gaga nie zapłaciła za występ, ale także nic za niego nie dostanie. Sama Lady Gaga potwierdziła informacje zdjęciem na Instagramie. 

Zobacz: LADY GAGA Zaśpiewała hymn USA na Super Bowl 2016! [WIDEO]