Lady Gaga zaręczyła się! Zaskakującą informację o tym, że piosenkarka przyjęła oświadczyny swojego chłopaka jako pierwszy podał amerykański magazyn "Us Weekly", czyli ten sam, który kilka dni temu potwierdził rozstanie Seleny Gomez i The Weeknda. Okazuje się, że artystce udało się utrzymywać te radosne nowiny w tajemnicy przed mediami i fanami naprawdę długo, jak na standardy show-biznesu. Jak bowiem donosi redakcja czasopisma, autorka hitu "Million Reasons" i jej partner Christian Carino zaręczyli się już latem! Jak do tego doszło?

ZOBACZ: Śmierć Anny Przybylskiej we wspomnieniach matki. Jak odeszła Ania?

Christian Carino - kim jest narzeczony Lady Gagi?

Narzeczonym Lady Gagi jest Christian Carino, czyli agent gwiazd, współpracujący z wielką i wpływową w USA firmą o nazwie Creative Artists Agency. Gwiazda zaczęła się spotykać z 48-latkiem krótko po zerwaniu ze swoim byłym narzeczonym, Taylorem Kinneyem. Nowy chłopak piosenkarki miał staromodnym zwyczajem przed właściwymi oświadczynami najpierw porozmawiać z jej ojcem i poprosić o jego zgodę na zaręczyny.

Kiedy zatem Lady Gaga stanie na ślubnym kobiercu? "Us Weekly" podaje, że ze względu na jej obecny stan zdrowia, gwiazda i jej partner nie mają na razie sprecyzowanych ślubnych planów.