"Zostałam wielokrotnie zgwałcona, kiedy miałam 19 lat” – wyznała Lady Gaga podczas bardzo osobistego wywiadu z Oprah Winfrey. Artystka od tamtego czasu cierpi na zespół stresu pourazowego (PTSD). Rozmowa piosenkarki z amerykańską dziennikarka odbyła się w sobotę, 4 stycznia w Fort Lauderdale na Florydzie w ramach trasy szkoleniowej "2020 Vision: Your Life in Focus", podczas której Winfrey spotyka się z inspirującymi osobami, aby wspólnie dać siłę i wiarę milionom osób, które walczą ze swoimi słabościami życia codziennego. Jak artystka poradziła sobie z traumą? O czym jeszcze rozmawiały obie panie? Sprawdź.

Lady Gaga została zgwałcona w wieku 19 lat

Lady Gaga i Oprah Winfrey w godzinnej dyskusji poruszyły wiele trudnych tematów. Bez wątpienia najtrudniejszym z nich był gwałt. Gwiazda sceny muzycznej przyznała się, że w młodości została zgwałcona. Wówczas Gaga była u początku wielkiej, światowej kariery. Nie miała ani lekarza, ani terapeuty, który pomógłby jej uporać się z traumą.

Nagle stałam się gwiazdą i podróżowałam po całym świecie. Nigdy z tym sobie nie poradziłam. Pewnego dnia zaczęłam odczuwać ten niesamowity, intensywny ból w całym moim ciele. Ten sam, który poczułam, kiedy byłam gwałcona – powiedział Lady Gaga w wywiadzie z Oprah Winfrey.

Przy okazji, Lady Gaga zaapelowała o to, żeby w szkołach zaczęły być organizowane lekcje na temat zdrowia psychicznego. Według artystki co raz więcej młodych osób walczy m.in. z depresją. Wielu z nich nie zdaje sobie sprawy jak poważna jest to choroba. Podczas wywiadu Lady Gaga została zapytana także o jej rzekomy romans z Bradley'em Cooperem, głównym bohaterem filmu"Narodziny gwiazdy":

Wykonaliśmy dobrą robotę, oszukując wszystkich – wyznała Gaga.

Lady Gaga zdradziła również, że pracuje nad szóstym albumem studyjnym.

"2020 Vision: Your Life in Focus" - kiedy kolejne spotkania?

Kolejna trasa szkoleniowa "2020 Vision: Your Life in Focus" zaplanowana jest na 7 marca. Odbędzie się w Gayle King w Denver w stanie Kolorado. Gośćmi Winfrey mają być m. in. była pierwsza dama USA, Michelle Obama oraz Jennifer Lopez.

ZOBACZ TAKŻE: Złote Globy: największe wpadki, skandale i afery z gali rozdania nagród [GALERIA]

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Oprah (@oprah) Sty 5, 2020 o 8:08 PST