Lady Gaga chce zostać matką. Według zachodnich portali plotkarskich, wokalistka wyznała znajomym, że poważnie rozważa powiększenie swojej rodziny. Gaga sama pochodzi z rodziny, która jest ze sobą zżyta i od zawsze pragnęła zostać matką. Po tym, jak razem z fanem spadła ze sceny podczas koncertu w Las Vegas i spędziła trochę czasu w szpitalu, całkowicie przewartościowała swoje życie. Według źródła serwisu "Radar Online", Lady Gaga powiedziała swoim znajomym, że zastanawia się nad adopcją lub wynajęciem surogatki: - Ma wszystko, czego tylko zapragnie, ale brakuje jej kogoś, komu mogłaby zostawić swoje dziedzictwo - mówi bliski artystki.

Lady Gaga zostanie mamą?

Lady Gaga planuje założyć rodzinę, ale nie zamierza przy tym polegać na żadnym mężczyźnie. Po tym, jak zawiodła się na swoich poprzednich partnerach, 33-latka woli skorzystać z alternatywnych możliwości zostania matką. Przypomnijmy, że ostatni związek Lady Gagi (z inżynierem dźwięku, Danem Hortonem) trwał zaledwie kilka miesięcy. Wcześniej artystka była dwukrotnie zaręczona: z aktorem Taylorem Kinneyem, z którym rozstała się w 2016 roku oraz producentem Christianem Carino - ich związek rozpadł się w trakcie promocji filmu "Narodziny Gwiazdy".

Na początku stycznia Lady Gaga udzieliła poruszającego wywiadu. W rozmowie z Oprah Winfrey wyznała, że w młodości była wielokrotnie gwałcona. Wydarzenia, które miały miejsce kiedy Gaga była 19-latką, wywołały u niej zespół stresu pourazowego. 

Czy w 2020 roku wokalistce uda się spełnić marzenie o macierzyństwie?