Baz Luhrmann ("Wielki Gatsby", "Moulin Rouge!") kompletuje obsadę swojego nowego filmu o życiu i karierze Elvisa Presleya. Przypomnijmy, że casting na odtwórcę roli legendarnego artysty wygrał amerykański aktor, Austin Butler. 27-latek znany był do tej pory głównie z komedii romantycznej "Pamiętniki Carrie". Duże emocje wśród fanów Króla Rock and Rolla wzbudza także wybór odtwórczyni jego byłej żony. Jak donosi Radar Online, o rolę Priscilly Presley stara się znana piosenkarka, Lana Del Rey.

Lana Del Rey jako Priscilla Presley?

Z ustaleń amerykańskiego serwisu wynika, że agent autorki hitu "Video Games" od miesięcy próbuje przekonać reżysera nadchodzącego filmu o Elvisie Presleyu, że Lana jest idealną kandydatką do roli Priscilly. Co prawda poza występami w teledyskach, wokalistka do tej pory nie miała okazji zaprezentować swoich aktorskich umiejętności, ale rzekomo twierdzi, że wręcz "urodziła się do tej roli".

Lana Del Rey znana jest powszechnie ze swojej fascynacji gwiazdami starego Hollywood. Gwiazda często nawiązuje w swojej twórczości do estetyki lat 50. i 60. ubiegłego wieku oraz wspomina w swoich utworach takie ikony popkultury, jak James Dean czy Marilyn Monroe. Czy to jednak wystarczy, aby wcielić się w postać ukochanej Elvisa Presleya? Miejmy nadzieję, że przekonamy się o tym już niedługo.

Zobacz zdjęcia Lany Del Rey i Priscilli Presley w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: FACE APP - gwiazdy oszalały na punkcie aplikacji do postarzania twarzy [ZDJĘCIA]