Lana Del Rey nie przestaje zaskakiwać. Artystka znana z hitów "Summertime Sadness" i "Young And Beautiful" w swoim najnowszym teledysku pokazuje się od nieznanej wcześniej, drapieżnej strony. W rozpoczynającym się obrazami amerykańskiej sielanki wideoklipie do tytułowego singla z nadchodzącego albumu "Chemtrails Over the Country Club piosenkarka stawia na zwrot akcji - przemienia się nagle w demoniczną postać rodem z filmów fantasy. Wampirzyca, wilkołak, mroczna femme fatale... To po prostu trzeba zobaczyć! 

Lana Del Rey zdradza szczegóły swojej siódmej płyty

W dniu premiery nowego singla i teledysku Lana Del Rey była gościem audycji w BBC Radio 1, podczas której uchyliła rąbka tajemnicy na temat swojej kolejnej płyty. Wiemy już, że album "Chemtrails Over the Country Club" ukaże się oficjalnie 19 marca 2021. Kolejnym singlem promującym wydawnictwo będzie utwór o nazwie "White Dress". 

45-minutowy krążek z 11 piosenkami będzie najkrótszym albumem w jej dotychczasowej karierze. Wszystko wskazuje też na to, że na płycie nie znajdą się żadne duety.

Tracklista siódmego albumu Lany Del Rey przedstawia się następująco:

 1. White Dress
 2. Chemtrails Over The Country Club
 3. Tulsa Jesus Freak
 4. Let Me Love You Like A Woman
 5. Wild At Heart
 6. Dark But Just A Game
 7. Not All Who Wander Are Lost
 8. Yosemite
 9. Breaking Up Slowly
 10. Dance Till We Die
 11. For Free

Czekacie na muzyczne nowości od Lany?