Tragiczne doniesienia ze Stanów Zjednoczonych. Nie żyje vloger Landon Clifford z popularnego kanału rodzinnego Cam&Fam, który prowadził razem ze swoją żoną Camryn Clifford. 19-letni gwiazdor osierocił dwie córki - dwuletnią Collette oraz urodzoną w maju tego roku Delilah. Okoliczności śmierci amerykańskiego influencera nie są do końca jasne.

Landon Clifford - przyczyna śmierci

O jego odejściu dowiadujemy się z opublikowanego trzy dni temu wpisu na Instagramie, który zamieściła nastoletnia wdowa. Okazuje się, że przyczyną śmierci Landona Clifforda było uszkodzenie mózgu, do którego doszło 13 sierpnia.

Nie wiadomo jednak, z jakiego powodu doznał tak poważnego urazu. Młody mężczyzna zmarł po sześciu dniach spędzonych w stanie śpiączki farmakologicznej. Przed śmiercią zdążył jeszcze zostać dawcą organów dla pacjentów z różnych części USA.

Zmarł, ratując życia innych. Taką właśnie był osobą. Współczującą, kochającą, troskliwą, miłą i delikatną. Był niesamowitym mężem i najlepszym ojcem, jakiego te dziewczynki mogłyby sobie zażyczyć - wyznała we wzruszającym wpisie żona zmarłego youtubera.

ZOBACZ: Marcin Felek nie żyje. Lider zespołu NoLime zginął, ratując swoich kolegów