Lara Gessler, córka Magdy Gessler, coraz chętniej pojawia się na salonach. Młoda restauratorka poszła w ślady swojej sławnej mamy i wspiera ją w jej projektach jako partner biznesowy.

Niedawno młoda Gesslerówna pojawiła się na premierze nowej książki swojej rodzicielki, na której zaskoczyła odważną i seksowną stylizacją. Lara wybrała bowiem na tę okazję białą, krótką sukienkę bez ramiączek, która odsłoniła jej nogi i plecy.

I to właśnie plecy córki Magdy Gessler zwróciły szczególną uwagę dziennikarzy i fotografów. A wszystko przez oryginalny tatuaż, jaki zrobiła sobie na nich Lara Gessler.

Na cielesną ozdobę celebrytki składają się bowiem wizerunki... noża, widelca i serwetki, na której dostrzec można dwie litery - "M" i "P", czyli inicjały imion rodziców 25-latki, Magdy i Piotra.

Co oznacza ten oryginalny motyw?

- Rodzina jest dla Lary najważniejsza, a że wychowała się w rodzinie, w której jedzenie odgrywa główną rolę to wybór wzoru tatuażu był błyskawiczny. Lara zrobiła go w czerwcu dwa lata temu w  jednym z Warszawskich salonów, do którego na wizytę umawiała się ponad dwa tygodnie naprzód, a to ze względu na duże kolejki - zdradziła w rozmowie z "Super Expressem" koleżanka Gesslerówny.

Sama Magda Gessler nie była ponoć początkowo zachwycona wyborem córki, jednak z czasem spodobał się jej ten wzór.

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Magda czy Lara Gessler - Która ma ładniejsze nogi?