Lara Gessler i Piotr Szeląg są już po ślubie? Para podzieliła się na Instagramie zdjęciem jasnych stylizacji i bukietu w kolorach jesieni, które sugeruje, że powiedziała sobie "tak". W wielkim dniu restauratorka miała na sobie długą suknię z satynowego materiału, a jej partner lniane spodnie i brązowe mokasyny. 

Lara Gessler wzięła ślub?

Lara Gessler poślubiła ojca swojego dziecka, Piotra Szeląga. Właściciel jednej z warszawskich kancelarii i restauratorka po raz pierwszy pojawili się razem publicznie na Balu TVN w 2019 roku i od tamtej pory często bywali na branżowych imprezach. Co ciekawe, jakiś czas temu w jednym z wywiadów Szeląg wyznał, że nie planuje ślubu z Larą Gessler, gdyż jest zwolennikiem tzw. "rzymskich małżeństw".

- Jest nieograniczona ilość możliwości i konfirmacji, w jakich dwoje ludzi może być razem. Ja jestem raczej zwolennikiem rzymskich małżeństw. Nie oceniam czy to dobrze, czy niedobrze, że ludzie biorą śluby. Skoro tak się dzieje, to oznacza, że jest na to miejsce w naszym teraźniejszym świecie. Ale w pracy prawnika i na własnej skórze miałem okazję wyspecjalizować się w temacie ślubów - wyznał w "Twoim Imperium".

Przypomnijmy, że w maju 2019 roku Lara Gessler po półtora roku małżeństwa rozwiodła się z mężem, Pawłem Ruczem.

Gratulujemy!