Lara Gessler jest w ciąży! Na Instagramie córki znanej restauratorki pojawiło się zdjęcie, na którym pozuje w niebieskiej sukience i w wymowny sposób trzyma się za zaokrąglony brzuch. Fotografia powstała na wsi, a wykonał ją partner Lary. Nie wiadomo na razie, w którym miesiącu ciąży jest 31-latka, ani jakiej płci będzie jej pierwsze dziecko. Pod zdjęciem pierwsze gratulacje zaczęły parze składać zaprzyjaźnione gwiazdy, w tym Anna Lewandowska, Sonia Bohosiewicz, czy Ada Fijał.. 

Lara Gessler w ciąży: kim jest ojciec dziecka?

Ojcem dziecka Lary Gessler jest jej partner, Piotr Szeląg, właściciel jednej z warszawskich kancelarii. Para po raz pierwszy pojawiła się razem publicznie na Balu TVN w 2019 roku. Później często było można zobaczyć ich na branżowych imprezach. Jakiś czas temu w rozmowie z "Twoim Imperium", Piotr Szeląg wyznał, że prawdopodobnie nie oświadczy się Larze Gessler i nie weźmie z nią ślubu.

- Jest nieograniczona ilość możliwości i konfirmacji, w jakich dwoje ludzi może być razem. Ja jestem raczej zwolennikiem rzymskich małżeństw.Nie oceniam czy to dobrze, czy niedobrze, że ludzie biorą śluby. Skoro tak się dzieje, to oznacza, że jest na to miejsce w naszym teraźniejszym świecie. Ale w pracy prawnika i na własnej skórze miałem okazję wyspecjalizować się w temacie ślubów.

Mimo wszystko dodał, że nie ma wątpliwości iż Lara jest dla niego właściwą kobietą, a charakter ich relacji określił jako "metafizyczny".

Przypomnijmy, że w maju 2019 roku Lara Gessler po półtora roku rozwiodła się z mężem, Pawłem Ruczem.

Zdjęcie Lary Gessler w ciąży obejrzycie w naszej GALERII.