Lara Gessler to córka znanej restauratorki, Magdy Gessler i Piotra Gesslera. Lara studiowała socjologię na Collegium Civitas w Warszawie, ale finalnie poszła w ślady mamy i postanowiła zająć się gastronomią. Skończyła szkołę cukierniczą w Londynie, jest współwłaścicielką rodzinnej restauracji "U Fukiera" i cukierni "Słodki Słony". W planach ma stworzenie własnej restauracji.

Kim jest Lara Gessler?

Lara Gessler bardzo przejmuje się losem zwierząt, toteż jest wegetarianką. Od 9 roku życia mieszkała z ojcem Piotrem Gesslerem. Kiedy potem mieszkała w Londynie, była cukiernikiem w trzygwiazdkowej restauracji Michelina. Mieszkała też w Stanach Zjednoczonych - w Nowym Jorku uczyła się sztuki dekorowania tortów. Córka Magdy Gessler ma na plecach duży tatuaż przedstawiający nóż, widelec i serwetkę, na której widnieją inicjały jej rodziców. Na swoim koncie ma książkę pt. "Słodki zielnik Lary". Na co dzień układa i konsultuje menu dla innych restauracji. Gdy skończy 50 lat, chce otworzyć hotel bed&breakfast, gdzie będzie robić gościom śniadania, ponieważ – jak mówi - woli śniadania od kolacji.

Lara Gessler – wiek

Lara urodziła się w 1989 roku. Obecnie ma 29 lat.

Lara Gessler – mąż i dzieci

Lara Gessler 2 września 2017 wyszła za mąż za swojego partnera Pawła Rucza. Na chwilę obecną para nie doczekała się dzieci.

Lara Gessler – Instagram

Lara Gessler bardzo aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie. Jej zdjęcia i filmiki znajdziecie pod nickiem @lara_gessler. Córkę Magdy Gessler obserwuje już ponad 30. tys. folowerów.

Lara Gessler – ”Ameryka Express”

W 2018 roku Lara wzięła udział w show, które jest kontynuacją dwóch sezonów „Azji Express”, czyli „Ameryka Express”. Jej partnerem był stylista i projektant mody Piotr Sałata.