Lara Gessler nago - taki widok znanej cukierniczki, a prywatnie córki Magdy Gessler, mogliśmy podziwiać niedawno w sieci. Wschodząca gwiazda polskiego show-biznesu sama postanowiła podzielić się z obserwatorami na Instagramie swoim nagim zdjęciem z Sycylii. Jak łatwo się domyślić, fotografia rozebranej Lary Gessler wywołała spore poruszenie wśród internautów. Jedni chwalili ją za odwagę i podziwiali jej piękne ciało, a drudzy krytykowali ją za eksponowanie nagości. W końcu dowiedzieliśmy się, co na ten temat sadzi sama zainteresowana. Lara Gessler w najnowszym wywiadzie zdradziła, dlaczego opublikowała swoje nagie zdjęcie w internecie.

- Po prostu uznałam je za piękne. Nie chodzi o to, że ja byłam na nim piękna, tylko emocje z nim związane. Ludzie oczywiście skupili się na samej nagości, która od setek lat jest częścią naszej kultury i występuje na wielu dziełach sztuki, obrazach, rzeźbach. To było zdjęcie artystyczne. Dziś na każdym kroku widzimy plastikowe ciała i rozkraczone dziewczyny z lizakiem w ustach wyskakujące z billboardów. Czy one są mniej wulgarne tylko dlatego, że mają majtki? - powiedziała w rozmowie z "Party".

Lara Gessler nago na Instagramie

Nagie zdjęcie Lary Gessler było dla jej fanów jedynie wisienką na torcie. Przypomnijmy bowiem, że gwiazda regularnie wzbudza sensację swoimi odważnymi stylizacjami na publicznych wyjściach i czerwonych dywanach. Głębokie dekolty, brak stanika i prześwitujące materiały to już jej znaki rozpoznawcze.

Zobacz zdjęcia głośnych kreacji Lary Gessler w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: LARA GESSLER nago na Instagramie!