Lara Gessler na przełomie września i października powita na świecie swoje pierwsze dziecko. W połowie lipca córka słynnej restauratorki w dość nietypowy sposób - za pomocą popularnej niegdyś gry polnej "Kogucik czy kurka?" zdradziła, że urodzi dziewczynkę. Im bliżej rozwiązania, tym o planach macierzyńskich właścicielki cukierni "Słodki Słony" wiemy coraz więcej. W najnowszym wywiadzie partnerka Piotra Szeląga poinformowała, że mimo panującej wśród gwiazd mody, nie planuje organizować baby shower. Gessler oznajmiła też, że nie ochrzci swojej córeczki. 

Lara Gessler nie ochrzci dziecka. Zrezygnowała też z baby shower

- Nie jestem fanką takich imprez, choć szanuję tych, którzy je organizują. My nie będziemy dzielić naszych gości na kobiety i mężczyzn, urządzać "męskiego opijania" albo "kobiecego wieczorku". Nie lubimy takich podziałów i nigdy nie bawiliśmy się dobrze osobno - powiedziała Lara w rozmowie z magazynem "Party". 

Co więcej, córka Magdy Gessler oznajmiła również, że wraz z ukochanym nie mają zamiaru ochrzcić swojego dziecka. 

- Nie planujemy też chrzcin. Jeśli zdecydujemy się świętować, to po prostu spontanicznie zaprosimy przyjaciół i rodzinę - dodała.

Przypomnijmy, że podobną decyzję odnośnie chrzcin w ostanim czasie podjęli także Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan. Rodzice małego Henia nie chcą na razie włączać chłopca do wspólnoty Kościoła m.in. ze względu na nierozwiązany wciąż problem pedofilii wśród duchownych oraz upolitycznienie księży. 

ZOBACZ TAKŻE: Rozenek i Majdan nie ochrzczą syna. "Kościół powinien zająć się wiarą, nie polityką"