Lara Gessler już od prawie trzech miesięcy spełnia się nowej życiowej roli. Mama małej Neny chętnie dzieli się w mediach społecznościowych zdjęciami i filmikami z córeczką. Znana cukierniczka, a prywatnie córka sławnej restauratorki Magdy Gessler, nie unika także odpowiedzi na pytania swoich obserwatorów, których żywo interesuje temat macierzyństwa. W trakcie ostatniej serii pytań i odpowiedzi na swoim instagramowym profilu Lara opowiedziała m.in. ze szczegółami o karmieniu piersią.

Lara Gessler opowiada ze szczegółami o karmieniu piersią

W odpowiedzi na pytanie fanki, 32-latka zdradziła, że decyzja o karmieniu córki piersią nie wpłynęła na zmianę jej nawyków żywieniowych. Dowiadujemy się, że Lara nadal stosuje się do tych zasad, które wypracowała sobie w trakcie ciąży.

- Jem wszystko. Tak, jak przez całą ciążę podchodziłam zdroworozsądkowo do tego tematu. Wszystko w odpowiednich proporcjach i bez przewrotów. Gdybym wcześniej nie piła kawy czy nie jadła surowych ryb, to teraz bym nie zaczynała, ale, że jadłam, to jem nadal - wyjaśniła.

Córka gwiazdy "Kuchennych rewolucji" zdradziła przy okazji, że niestety nie ominęły jej pewne dolegliwości.

- Karmię cały czas tylko piersią. W pierwszym miesiącu miałam zapalenie piersi, ale dałam radę z pomocą laktatora bez interwencji leków - wyznała.

Poza tym, opieka nad niemowlakiem nie sprawiła młodej mamie i jej mężowi Piotrowi żadnych większych kłopotów. Nena nie miała do tej pory problemów ze snem. 

Wspaniale. Mała śpi do 8:30-9:00. Przesypia całą noc. Śpi z nami, więc kiedy słyszę, że mlaska, to ją karmię na śpiocha - czytamy.

Najnowsze zdjęcia Lary Gessler z córką znajdziecie w GALERII.

ZOBACZ TEŻ: Lara Gessler zdradziła historię nietypowego imienia swojej córki