Lara Gessler i Piotr Szeląg od ponad roku tworzą szczęśliwą parę. Wkrótce na świecie pojawi się owoc ich związku, bo jak poinformowała pod koniec kwietnia restauratorka, zakochani spodziewają się pierwszego dziecka. Jak Lara Gessler czuje się będąc w drugim trymestrze ciąży? W jednym z ostatnich wywiadów przyznała, że nie odczuwa żadnych dolegliwości, a samą ciążę nazwała "wymarzoną". Te słowa potwierdziła też w dzisiejszym wydaniu "Dzień Dobry TVN".

Lara Gessler szczerze o pierwszej ciąży

Na pewno jest to dla mnie wyjątkowy czas, pod względem, tego ile go mam. Normalnie czas na gotowanie jest totalnym luksusem i go nie ma. Tutaj skupiamy się na pisaniu i gotowaniu - wyznała Lara Gessler.

I tak, jak Lara nie odczuwa negatywnych skutków ciąży, tak nieobce są jej ciążowe zachcianki. Gessler zdradziła, że w ostatnim czasie bardzo często ma ochotę na... sok pomarańczowy.

Ciąża służy mi bardzo dobrze, gdyby nie brzuch i ochota na sok z pomarańczy to bym się nie zorientowała. Nie mam na co narzekać - wyznała.

Na dobre samopoczucie córki Magdy Gessler wpływa też z pewnością fakt, że wraz z partnerem opuściła głośną Warszawę i przeniosła się na wieś. Obecnie para spędza czas na Mazurach, w miejscowości Rudziane-Nida, korzystając z uroków natury. Lara stara się rozkoszować wolnością i skupiać na korzyściach płynących z życia na wsi.

Od ukochanego na pewno bym nie odpoczęła, natomiast za ludźmi tęsknie. Jestem bardzo społeczna i to są zupełnie inne bodźce. Tego mi chyba najbardziej brakuje, podróży i rozmowy - wyznała.

ZOBACZ TEŻ: LARA GESSLER JEST W CIĄŻY! Pokazała brzuszek na Instagramie