Lara Gessler w wywiadzie dla serwisu "Kobieta.pl" opowiedziała o swoich planach dotyczących powiększenia rodziny. Córka znanej restauratorki przyznała, że bardzo chciała zajść w ciążę, a w przyszłości marzy o tym, aby jeszcze kilkukrotnie zostać mamą.- Ja bardzo chciałam być w ciąży, bo bardzo chcę mieć dużo dzieci. Wiadomo, to zawsze jest kwestia znalezienia odpowiedniego partnera, a ja tego znalazłam! Jak się trafi na tę odpowiednią osobę, to nie ma na co czekać - wyznała szczerze Lara.

- My nie czekaliśmy. Bardzo chcieliśmy. Ta radość, którą być może odczuwasz na moim Instagramie czy tu na spotkaniu, jest bardzo naturalna. Cieszę się bardzo tą ciążą. Poza tym ciąża nie napiętnowała mnie niczym. Nie miałam żadnych większych problemów. Normalnie na taki event przyszłabym w szpilkach. Czuję się dobrze, dlaczego więc mam ich nie założyć?

Lara Gessler urodziła? Już planuje kolejne powiększenie rodziny

Według mediów plotkarskich córka Lary Gessler jest już na świecie, chociaż sama gwiazda nie potwierdziła tych rewelacji. W wywiadzie udzielonym jeszcze przed porodem przyznała, że zamierza wychowywać swoje dziecko tak, jak uważa, a nie tak, jak będzie oczekiwało od niej społeczeństwo. Nie zapisała się do szkoły rodzenia, gdyż poród nie był dla niej czymś, czego by się obawiała.

- Nie zapisałam się do żadnej szkoły rodzenia, nie mam wyimaginowanych lęków na temat porodu i macierzyństwa. Nie uważam, by poród dawał kobiecie prawo krzyczeć i przeklinać na swojego faceta. (...) Raczej jestem podekscytowana i jara mnie to nieprawdopodobnie. Kobiety robiły to przez tysiące lat bez opieki medycznej, a teraz mamy jeszcze opiekę medyczną. Naprawdę jest super i nie ma się czego bać - wyznała.

Jeżeli córeczka Lary Gessler i Piotra Szeląga rzeczywiście jest już na świecie to całej rodzinie życzymy wszystkiego, co najlepsze!