Lara Gessler cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród swoich fanów. 30-letnia celebrytka, popularność zyskała nie tylko dzięki swojej mamie, znanej restauratorce, Magdzie Gessler, ale także udziałowi w kultowym programie TVN-u "Ameryka Express”. W parze z Piotrem Sałatą, Gessler doszła do 8. odcinka reality show. 30-latka, która z wykształcenia jest socjolożką, na co dzień zajmuję się tak jak jej mama, gastronomią. Jest właścicielką rodzinnej restauracji "U Fukiera” oraz cukierni "Słodki Słony". W ostatnim czasie media burzliwie rozpisywały się o rozwodzie młodej gwiazdy oraz jej nowym związku. Teraz o gwieździe znowu zrobiło się głośno. Na swoim Instagramie opublikowała bardzo odważne zdjęcie!

Lara Gessler pokazała biust

Lara Gessler ujawniała swój kompleks. Córka znanej restauratorki opublikowała zdjęcie biustu na Instagramie. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że dla Gessler jej piersi to olbrzymi problem. Na lewej piersi gwiazdy możemy zauważyć bliznę. W opisie 30-latka zaznaczyła, że dodanie fotografii ma jej pomóc z kompleksami, z którymi zmaga się od dawna. Wielu obserwatorów wsparło celebrytkę w komentarzach, gratulując jej odwagi. 

Cieszę się, że zamieszczając to zdjęcie rozliczam się ostatecznie ze swoim lękiem i nie akceptacją. Nie ma lęku. Została miłość - napisała pod swoim zdjęciem na Instagramie Lara Gessler.

Coraz częściej gwiazdy decydują się na odważny krok i ujawniają swoje kompleksy. Kilka tygodni temu podobnym postem w mediach społecznościowych uwagę fanów wzbudziła Demi Lovato. Amerykańska piosenkarka ujawniła swój wstydliwy sekret i przyznała się do nadwagi.

SPRAWDŹ TEŻ: Lara Gessler - kim jest gwiazda "Ameryka Express" i córka Magdy Gessler? Wiek, mąż, Instagram