Lara Gessler rozstała się z mężem?Córka Magdy Gessler i Paweł Rucz pobrali się zaledwie 1,5 roku temu, 2 września 2017 roku. Para zorganizowała wesele w staropolskim stylu, czym oczarowała wszystkich gości zgromadzonych w uroczym zagajniku, oddalonym 70 km od Warszawy. Chociaż Lara Gessler rzadko pokazywała męża publicznie, wydawało się że tworzą szczęśliwą parę. Jednak od ich ślubu wiele się zmieniło - Gessler na dobre zadomowiła się w polskim show-biznesie, wystąpiła w programie "Ameryka Express" i zaczęła częściej pojawiać się na salonach. Jak donosi Fakt, to właśnie zmiana stylu życia cukierniczki była głównym powodem rozstania pary.

Lara Gessler rozwodzi się?

Lara Gessler i jej mąż Paweł Rucz spędzili Sylwestra osobno. Córka restauratorki razem z matką wyjechała na Sycylię, skąd opublikowała zdjęcie z nagimi pośladkami, a jej małżonek koniec roku świętował w Bieszczadach. Dodatkowo, jak twierdzi informator tabloidu, Paweł Rucz wyprowadził się ze wspólnego mieszkania pary i na jednym z portali społecznościowych szuka "kawalerki do 1500 zł od lutego w Warszawie".

 "Paweł nie pasował do świata Lary pełnego bogactwa i gwiazd. On jest skromnym barmanem i zaczął się źle czuć w cieniu znanej żony. Narzekał, że po udziale w Ameryce Express Lara bardzo się zmieniła. Zapragnęła być gwiazdą, chociaż kiedyś gardziła sławą. Woda sodowa uderzyła jej do głowy!" – pisze Fakt.

Magda Gessler miała przewidzieć już wcześniej, że małżeństwo jej córki zakończy się prędzej czy później i poradziła Larze podpisanie intercyzy.

"[Paweł] Ma problemy finansowe, szuka taniego mieszkania. Praca za barem to nie są kokosy, a z Larą mieli podpisaną intercyzę, więc nic mu nie zostanie" - donosi informator serwisu Pudelek.

Lara Gessler na razie nie odniosła się do plotek na temat rozstania z mężem.