Lara Gessler wzięła ślub. Córka Magdy Gessler bez jakiejkolwiek pomocy ze strony słynnej restauratorki, razem ze swoim partnerem Pawłem Ruczem, zorganizowała wesele w staropolskim stylu, czym oczarowała wszystkich gości, którzy 2 września 2017 zgromadzili się w uroczym zagajniku. Ostatnią rzeczą, jakiej życzyła sobie Lara Gessler (27) była bowiem uroczystość w królewskim stylu. Z tego powodu Magda Gessler wycofała się z organizacji ślubu i wesela swojej córki i wygląda na to, że podjęła bardzo dobrą decyzję.

Córka Magdy Gessler wzięła ślub

Lara Gessler bez konsultacji ze słynną matką, która jest przecież ekspertem w dziedzinie gastronomii, ustaliła nie tylko menu, ale także miejsce i wszelkie okoliczności uroczystości. Ślub i wesele Lary Gessler były więc wielką niespodzianką także dla samej Magdy. Jakie są jej wrażenia?

- Wzruszona , oczarowana ,magią miłości ... prostotą i polskością wesela Lary i Pawła niczym z pana Tadeusza : oczy wilgotne mam do dziś ps: niespodzianka : Lara i Paweł sami od a do z zorganizowali stworzyli tę atmosferę to wesele , .... znaleźli to nieprawdopodobne miejsce : sakramentalne tak powiedzieli sobie w zagajniku - napisała po uroczystości w znanym sobie stylu Magda Gessler na swoim oficjalnym profilu na Facebooku.

Magda Gessler oraz znany z "The Voice of Poland 6" William Prestigiacomo na swoich Instagramach podzielili się też filmikami z wesela, na których widać m.in. bawiących się i tańczących gości i młodą parę.