Lara Gessler wcale nie ma na imię Lara – grzmią dziś nagłówki serwisów o życiu gwiazd. Dociekliwi internauci zauważyli bowiem, że córka Magdy Gessler figuruje w jednym z rejestrów publicznych pod zupełnie innym imieniem, a "sensacyjną" informację szybko podchwyciły media. Sprawdzamy, o co chodzi.

Lara Gessler wcale nie ma tak na imię?

Na jaw wyszło, że Lara Gessler przez większość życia posługiwała się swoim drugim imieniem. Przynajmniej w kwestii formalnej. Z ogólnodostępnych danych opublikowanych w Krajowym Rejestrze Sądowym wynika bowiem, że znana cukierniczka tak naprawdę ma nazywać się Aleksandra Lara Gessler.

Lara Gessler wyjaśnia sytuację ze swoim imieniem

Wywołana do tablicy właścicielka "Pracowni Kulinarnej Lary Gessler" oraz współwłaścicielka popularnej wśród warszawian cukierni "Słodki Słony" postanowiła jeszcze raz wyjaśnić wszelkie wątpliwości co do prawdziwości swojego imienia.

Podobno parę osób podekscytowało się tym, że tak naprawdę nie mam na pierwsze Lara. Ciekawe, bo wielokrotnie na ten temat mówiłam. Sprawa jest bardzo prozaiczna – powiedziała na InstaStory.

Okazuje się, że Aleksandra to imię, którym Lara Gessler faktycznie nigdy nie posługiwała się w codziennych sytuacjach. Córka gwiazdy "Kuchennych rewolucji" wyjaśniła, dlaczego więc takie imię przez ponad 30 lat figurowało w jej dokumentach.

Kiedy się urodziłam, moi rodzice nie mogli zarejestrować imienia Lara, bo nie było go w spisie imion. Wybrali więc imię Aleksandra, mimo, że to imię nigdy mi nie towarzyszyło poza urzędowym obiegiem – wytłumaczyła.

Młoda mama zapewniła też, że dzięki pomocy swojego męża, prawnika Piotra Szeląga, już od roku ma na pierwsze imię Lara także w świetle prawa.

Ten temat naprawił mi w zeszłym roku mój kochany mąż, który mnie uświadomił, że mogę już zamienić kolejność imion. Więc mogę was uspokoić, że od roku jestem Larą – również w papierach – zdradziła.

ZOBACZ TEŻ: Lara Gessler zdradziła historię nietypowego imienia swojej córki