Lara Gessler wzięła udział w show "Ameryka Express". Lara to mistrzyni cukiernictwa, menadżerka restauracji Słodki Słony, pisarka, a prywatnie – córka Magdy Gessler. W daleką podróż do Ekwadoru i Peru zabrała jednak nie swoją sławną mamę, ale przyjaciela – Piotra Sałatę, stylistę i projektanta mody. Dlaczego wybór padł właśnie na niego? Dlaczego Lara Gessler nie zabrała do Ameryki Południowej swojej znanej i kochanej przez miliony Polaków mamy, Magdy Gessler? Czy to "Kuchenne Rewolucje" zatrzymały Magdę w Polsce? A może inne zobowiązania? Już znamy odpowiedź na to pytanie!

Lara Gessler - dlaczego nie wzięła matki do „Ameryka Express”?

Lara Gessler podczas konferencji prasowej show TVN „Ameryka Express” zdradziła nam, dlaczego do Ameryki Południowej zabrała przyjaciela Piotra Sałatę, a nie matkę, Magdę Gessler. Jak sądzicie, skąd taki wybór?

Co wy macie z tą mamą? Wszyscy pytają mnie o mamę! - mówi nam Lara Gessler. - A mam przecież jeszcze i tatę, i brata, i wujka… A tak na poważnie to wybrałam Piotra bo do wielu spraw ma takie samo podejście jak ja. Wiedziałam, że bardzo się lubimy i mamy podobną energię. Wiedziałam też, że żadne z nas nie będzie tego traktowało zbyt serio, tylko będziemy się dobrze bawić i cieszyć się, że mamy bilet do Ameryki Południowej. I to się absolutnie potwierdziło! Poza tym nie mieliśmy żadnej ciężkiej historii, żadnych ciężkich przeżyć, więc wiedziałam, że nie będzie wyciągania dział, jakiś zaszłości - przypominania tego, co nam się kiedyś przydarzyło... Dzięki czemu mogliśmy wszystko przeżywać na świeżo i na bieżąco.

POZNAJ wszystkich uczestników Ameryka Express>>

Lara Gessler - nowy program w TVN?

Jak Lara Gessler zamierza wykorzystać jeszcze większą popularność, jaką zapewne przyniesie jej program "Ameryka Express"? Czy planuje wziąć udział w jakimś nowym formacie o gotowaniu na antenie TVN?

Podchodzę z ostrożnością do tego tematu. Bardzo jest mi dobrze tam, gdzie jestem – w sztuce analogowej, że tak powiem. Nie mówię nie, ale na razie Internet jest mi chyba bliższy niż telewizja, choć na pewno nie zlekceważę żadnej propozycji, jeśli takie się pojawią.

Lara Gessler śmieje się z memów z Magdą Gessler

Przy okazji zapytaliśmy Larę Gessler i Piotra Sałatę, jak reagują na wszechobecnememy z Magdą Gessler w roli głównej. Śmieją się z nich czy może uważają je za przesadzone albo obraźliwe?

- Ja się za każdym bardzo śmieję! – zarzekała się Lara Gessler.

 - Ja również! Sama Magda też się z nich nie śmieje, więc nie sposób się na nie złościć czy denerwować! – dodał z uśmiechem Piotr Sałata.

A jak Lara Gessler i Piotr Sałata prezentowali się na konferencji prasowej show „Ameryka Express”? Zobaczcie w naszej GALERII --->