Lara Gessler wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą. Restauratorka jest już w drugim trymestrze ciąży, którą przechodzi wyjątkowo dobrze. Jak sama przyznaje, jest to jej "wymarzona ciąża". Ojcem dziecka jest Piotr Szeląg, właściciel jednej z warszawskich kancelarii, z którym Lara od ponad roku tworzy szczęśliwy związek. Para zna już płeć dziecka, wybrała dla niego imię, a także poznała termin porodu.

Płeć i imię dziecka Lary Gessler. Kiedy urodzi restauratorka?

- Znamy płeć, bo za dużo niespodzianek nie ma co mieć. Mamy już imię. Jest tradycyjne, ale wiele osób nie wie, że takie jest. Termin mam na wrzesień, październik. Życzcie mi cierpliwości, siły fizycznej. Żeby było tak, jak jest. Bo jest fantastycznie - wyznała Lara Gessler w rozmowie z "Jastrząb Post". Nie zdecydowała się jednak podzielić szczegółowymi informacjami na temat płci i imienia dziecka z serwisem.

Lara Gesssler przyznała również, że przyjścia na świat dziecka nie może doczekać się Magda Gessler, którą wyjątkowo ucieszyła wiadomość o ciąży córki.

- Sama mówi, że będzie lepszą babcią niż mamą. Ja uważam, że w sumie wyszło nie najgorzej, więc nie ma co narzekać. Na pewno będzie babcią z typu babć rozpieszczających, eksternistycznych. Nie takich, której podrzucasz dziecko jak musisz wyjść wieczorem na kolację, bo pewnie ona będzie już wtedy na drugiej kolacji. Więc absolutnie nie, ale na pewno będzie tą babcią od rozpieszczania.

ZOBACZ TEŻ: ANNA LEWANDOWSKA w ekskluzywnym wywiadzie dla Gala.pl: "Klara i Laura są oczkami w głowie Roberta"