Lara Gessler oraz jej partner Piotr Szeląg oczekują swojego pierwszego dziecka. Wnuk, bądź wnuczka Magdy Gessler ma przyjść na świat na przełomie września i października. Para na razie nie chce zdradzać płci swojej pociechy. W jednym z ostatnich wywiadów córka słynnej restauratorki ujawniła jedynie, że wraz z ukochanym wybrali już imię dla dziecka. Mamy już imię. Jest tradycyjne, ale wiele osób nie wie, że takie jest. [...] Życzcie mi cierpliwości, siły fizycznej. Żeby było tak, jak jest. Bo jest fantastyczniewyznała Lara Gessler w rozmowie z "Jastrząb Post"

Sesja ciążowa Lary Gessler 

Właścicielka popularnej cukierni "Słodki Słony" postanowiła uchwycić swój błogosławiony stan na wyjątkowych, ciążowych fotografiach. Lara Gessler wzięła udział w rozbieranej sesji zdjęciowej... na środku jednej warszawskich ulic. 

- 5 rano na totalnie pustych ulicach! Niezapomniane przeżycie. Lara, dziękuję za odwagę - napisała autorka zdjęć, Agata Serge, która zdradziła, że sesja odbyła się o świcie, zanim na ulicach pojawili się pierwsi przechodni.  

Pod opublikowanymi fotografiami pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani 31-latki byli jednak podzieleni. Jedni zachwycali się i podziwiali Larę za odwagę, inni natomiast uznali sesję za zbyt kontrowersyjną.

A Wy jak oceniacie efekty sesji?

Zdjęcia Lary Gessler w ciąży znajdziecie w naszej galerii.  

ZOBACZ TAKŻE: LARA GESSLER z ciążowym brzuchem, Marta Wierzbicka i inne gwiazdy na otwarciu Pracowni Kulinarnej [ZDJĘCIA]