Lara Gessler nie zwalnia tempa. Pomimo zaawansowanej ciąży córka Magdy Gessler nie rezygnuje z aktywności zawodowej i właśnie wystartowała ze swoim najnowszym biznesem. Spodziewająca się swojego pierwszego dziecka restauratorka i celebrytka została właścicielką sygnowanej własnym nazwiskiem przestrzeni do organizacji eventów. Znajdująca się na warszawskim Mokotowie Pracownia Kulinarna Lary Gessler to miejsce, gdzie będą odbywały się m.in. konferencje prasowe, wernisaże, degustacje, pokazy kulinarne, a nawet pokazy mody i nagrania programów kulinarnych.

Gwiazdy na otwarciu Pracowni Kulinarnej Lary Gessler

W dniu inauguracji swojego nowego przedsięwzięcia właścicielka popularnej cukierni Słodki Słony mogła liczyć na wsparcie bliskich i znajomych ze świata show-biznesu. Na uroczystym otwarciu jej pracowni towarzyszył jej partner Piotr Szeląg, przyrodni brat Tadeusz Müller oraz koledzy i koleżanki z warszawskich salonów: aktorka Marta Wierzbicka, stylistka Zofia Ślotała, projektant mody Robert Kupisz, blogerka modowa Magdalena Antosiewicz i influencerka Anna Nowak oraz influencer i fotograf Wujaszek Liestyle.

31-latka w czasie wydarzenia chętnie pozowała zgromadzonym fotoreporterom do licznych zdjęć i eksponowała swoje ciążowe krągłości.

Zobacz zdjęcia ciężarnej Lary Gessler i gwiazd, które przyszły na otwarcie jej nowego biznesu, w naszej GALERII.

SPRAWDŹ TEŻ: Lara Gessler o samopoczuciu w ciąży i życiu z dala od Warszawy