Lara Gessler i Piotr Szeląg to nowa gorąca para w polskim show-biznesie. Po raz pierwszy pojawili się razem na balu TVN we wrześniu. Od tego czasu regularnie bywają na bankietach, a ze swojego związku nie robią tajemnicy. Choć przypomnijmy, że zaczął się on od małego skandalu - Lara po ledwie roku i czterech miesiącach rozwiodła się z mężem i niemal od razu zaczęto ją widywać w towarzystwie Szeląga. Jednak to, co zdaniem tabloidów miało być jedynie przelotnym romansem, przerodziło się w poważny związek. W środę wieczorem Gessler i Szelą gościli na otwarciu HE Concept Store zlokalizowanego w dawnym Hotelu Europejskim. A kilka dni wcześniej pojawili się razem na Różach Gali.

Lara Gessler (30) jest córką Magdy Gessler i Piotra Gesslera. Z zawodu jest cukiernikiem. Lara ma pod swoimi skrzydłami jedną z restauracji stworzonych przez swoją mamę - Słodki Słony na Mokotowskiej 45 w Warszawie.Piotr Szeląg z zawodu jest prawnikiem, jest również właścicielem kancelarii. Razem z Larą mieszka w Warszawie.

HE Concept Store to nowe modne i luksusowe miejsce w stolicy. W specjalnie wygospodarowanej przestrzeni dawnego Hotelu Europejskiego znajduje się szeroki wybór artykułów premium polskich i zagranicznych marek - znajdziesz tu m.in. projekty Macieja Zienia, Łukasza Jemioła czy Violi Piekut, oryginalną biżuterię, eleganckie albumy poświęcone architekturze i modzie oraz kolekcje porcelany.