Lara Gessler i Piotr Szeląg zaręczyli się! Para podzieliła się szczęśliwą nowiną za pośrednictwem mediów społecznościowych, a dodatkowo zaręczyny córki potwierdziła Magda Gessler. Restauratorka otrzymała od ukochanego pierścionek z bordowym kamieniem w stylu vintage, który dumnie nosi na palcu serdecznym prawej dłoni. Swoje gratulacje pod zdjęciem złożyli Larze i Piotrowi już m.in. Sonia Bohosiewicz, Natalia Klimas, Anna Starmach, czy Jakob Kosel. 

Lara Gessler zaręczyła się! Kim jest jej narzeczony?

Lara Gessler lada moment zostanie mamą. Ojcem dziecka jest Piotr Szeląg, właściciel jednej z warszawskich kancelarii. Para po raz pierwszy pojawiła się razem publicznie na Balu TVN w 2019 roku. Później często było można zobaczyć ich na branżowych imprezach. Co ciekawe, jakiś czas temu w rozmowie z "Twoim Imperium", Piotr Szeląg wyznał, że prawdopodobnie nie oświadczy się Larze Gessler i nie weźmie z nią ślubu, gdyż jest zwolennikiem tzw. "rzymskich małżeństw".

- Jest nieograniczona ilość możliwości i konfirmacji, w jakich dwoje ludzi może być razem. Ja jestem raczej zwolennikiem rzymskich małżeństw. Nie oceniam czy to dobrze, czy niedobrze, że ludzie biorą śluby. Skoro tak się dzieje, to oznacza, że jest na to miejsce w naszym teraźniejszym świecie. Ale w pracy prawnika i na własnej skórze miałem okazję wyspecjalizować się w temacie ślubów.

Przypomnijmy, że w maju 2019 roku Lara Gessler po półtora roku rozwiodła się z mężem, Pawłem Ruczem.

Serdecznie gratulujemy!