Lashana Lynch została "Agentem 007"! Informacje na temat udziału aktorki w najnowszym kinowym hicie, którego roboczy tytuł brzmi "Bond 25” udzielił brytyjski tabloid "Mail on Sunday". Według nich, nowa "Agent 007" ma wystąpić w jednej z pierwszych scen, kiedy to, James Bond, w którego ponowie wcieli się Daniel Craig, będzie odpoczywał na Jamajce i cieszył się emeryturą. Szef brytyjskiego wywiadu o pseudonimie "M" ma wypowiedzieć zdanie "Chodź 007" i wtedy właśnie na ekranie pojawi się następczyni Craiga, Lashana Lynch.

Kim jest Lashana Lynch?

Lashana Lynch urodziła się 27 listopada 1987 roku w Londynie. Jest brytyjską aktorką o pochodzeniu jamajskim. Wcześniej, studiowała w londyńskiej szkole teatralnej, Arts Educational Schools. W 2011 roku zadebiutowała w filmie "Sprinterki", wcielając się w role Belle Newman. W 2016 roku dostała główną rolę w amerykańskim dramacie kostiumowym "Still Star-Crossed" i zagrała Rosaline Capulet. Sławę przyniósł jej także udział w filmie "Kapitan Marvel". Teraz w 2020 roku, wystąpi jako "Agent 007" w 25. filmie o Jamesie Bondzie. 

Bond 25 - opis fabuły, obsada, premiera

W najnowszym filmie Agent 007 jest już na emeryturze i cieszy się beztroskim życiem na słonecznej Jamajce. Jego spokój przerywa wizyta starego przyjaciela, Felixa Leitera, który prosi go o pomoc. Misja polegająca na uratowaniu porwanego naukowca oczywiście okazuje się o wiele bardziej niebezpieczna niż się na początku zdawało. Na drodze Jamesa Bonda staje tajemniczy łotr uzbrojony po zęby w niebezpieczne zdobycze najnowszej technologii. 

W obsadzie "Bond 25" zagrają Daniel Craig, Rami Malek, Ana de Armas, Ralph Fiennes, Lea Seydoux, Ben Whishaw, Billy Magnussen, Naomie Harris, Dabid Dencik, Jeffrey Wright, Lashana Lynch, Rory Kinnear i Dali Benssalah. Datę premiery filmu zaplanowano na 8 kwietnia 2020 roku.

SPRAWDŹ TEŻ: RAMI MALEK zagra w nowym Bondzie! Kiedy premiera 25. filmu o Agencie 007?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Cat’s finally outta the bag! #BOND25

Post udostępniony przez Lashana Lynch (@lashanalynch) Kwi 25, 2019 o 9:53 PDT