Laura Breszka udowadnia, że, nawet jeśli nasze życie nie układa się po naszej myśli, to można wyjść na prostą i osiągnąć sukces. Obecnie gwiazda gra główną rolę w serialu TVN Player "Mamy i to" i urządza swój dom pod lasem. W 2020 roku nie było jednak tak kolorowo. Co się stało?

Laura Breszkaprzeszła rodzinny dramat, teraz układa życie na nowo

Laura Breszka stała się rozpoznawalna dzięki serialom TVN, "Zakochani po uszy" i "Na Wspólnej". Głośno było także o jej trwającym kilka miesięcy związku z Antkiem Królikowskim. Ostatecznie, aktorka znalazła szczęście u boku Mateusza Króla, z którym wychowywała córkę. Para zaręczyła się w 2018 roku.

Niestety, już rok później gwiazda stanęła na życiowym zakręcie. W 2019 roku w wieku zaledwie 36 lat zmarła ukochana siostra Laury, Olivia. 2-letni Daniel, który stracił mamę, trafił pod opiekę Laury. Niedługo później rozpoczęła się pandemia, która wstrzymała branżę filmową. Na domiar złego, rozpadł się także czteroletni związek aktorki z Mateuszem Królem.

Mimo przeciwności losu Laura Breszka nie poddała się. Gwiazda wykorzystała swoje umiejętności lektorskie i podczas lockdownu nagrywała książki. Niedługo później, otrzymała najciekawszą do tej pory aktorską propozycję - pod koniec ubiegłego roku zrealizowała nowatorski serial o perypetiach młodych rodziców, "Mamy to". Występuje w nim z Kasią Kołeczek, Szymonem Roszakiem i Szymonem Mysłakowskim. Laurę możemy oglądać także w serialu "Tajemnica zawodowa".

Dzięki swojej ciężkiej pracy i wytrwałości gwiazda mogła kupić dom pod Warszawą, gdzie zamieszkała z córką Leą i synkiem siostry. Dom urządza  sama, jednak jak przyznaje, trwa to znacznie dłużej, niż to planowała na początku.

Nareszcie mogę sobie tupać do woli, puszczać muzykę głośno, żyć bez stresu, że sąsiad z dołu zaraz napisze mi SMS-a, żebym uspokoiła dzieci, które biegają po domu. To mi zawsze bardzo ciążyło i do tego stopnia, że moich gości uczyłam jak cicho chodzić na palcach, żeby przypadkiem nie zdenerwować z tych z dołu. Zawsze mi się trafił jakiś beznadziejny sąsiad - mówi aktorka.

Najważniejsze w tym miejscu jest to, że mam las pod domem! - przyznaje z radością.

ZOBACZ TAKŻE: Katarzyna Kołeczek - aktorka, która ma to coś! Oto wszystko, co wiemy na jej temat