Laura Samojłowicz nie boi się wyzwań. Aktorka chętnie eksperymentuje ze swoim wizerunkiem,. Choć w przypadku wielu kobiet zmiana fryzury wiąże się ze zmianami w życiu, Laura twierdzi, że u niej to po prostu zmiana fryzury. Czy tak było tym razem?

Popularność przyniósł jej udział w programie „Jak oni śpiewają”.  Wówczas Laura Samojłowicz wygrała piątą edycję programu. Wystąpiła na festiwalu TOPTrendy 2009 w Sopocie, nagrała piosenkę na potrzeby serialu Czas Honoru. Mimo rozwijającej się kariery muzycznej, Laura świetnie radziła sobie jako aktorka.

Od 2007 roku mieliśmy okazję podziwiać ją w wielu filmach i serialach, w tym 39 i pół, M jak Miłość czy Egzamin z życia. Największą popularność przyniosła jej rola Natalii Lipskiej, w serialu Hotel 52.  W pewnym momencie swojego życia potrzebowała ucieczki od show-biznesu. Wybrała się w dwuletnią podróż po świecie.

Miałam ciężki okres w swoim życiu. Chciałam coś zmienić  i wyruszyłam w podróż po świecie. I dzięki niej moje życie zmieniło się na lepsze. Po coś się wyrusza. Niektórzy nie znajdują tego czego potrzebują, ale mi się udało. A Biorąc jeszcze pod uwagę przygody, jakie mi się przytrafiły to na pewno.  Mój znajomy, Krzysztof Skonieczny, powiedział mi kiedyś ”Laurexx(tak mnie nazywa), Twoje przygody to dobry materiał na film”. Jego słowa zapadły mi w pamięć - powiedziała w wywiadzie dla Gali.

Laura Samojłowicz słynie z eksperymentowania z fryzurą. Na niebiesko, na blond. Nawet była łysa! Skąd u niej taka odwaga?

„Włosy są dość mainstreamowe i nie róbmy z tego powodu afery. Teraz jestem blondynką i myślę, że tak zostanie. Nastała jasność – mówiła rok temu w wywiadzie dla Gali.

Dziś Laura znów zmieniła fryzurę. Tym razem jest brunetką!  Zobaczcie w naszej galerii jak się zmieniała!