Laura Wawrzynowicz po blisko trzech tygodniach została odnaleziona. Uczestniczka piątej edycji "Projekt Lady" nie dawała znaku życia od 26 czerwca. Rodzina dziewczyny podejrzewała, że 20-latce może grozić niebezpieczeństwo i potrzebuje pilnej pomocy medycznej. Jednak dzięki dużemu zaangażowaniu internautów bliskim Laury udało się zlokalizować jej położenie. 

Laura Wawrzynowicz z "Projekt Lady" odnaleziona

W czwartek, 16 czerwca na profilu "Zaginieni przed laty" pojawił się wpis, z którego wynika, że sprawa zaginięcia Laury Wawrzynowicz doczekała się szczęśliwego zakończenia. 

- Kochani!! Kolejny raz udowodniliście, że moc internetu jest ogromna. Właśnie Rodzina dotarła do Laury, adres otrzymaliśmy właśnie od Was Kochani. W imieniu Rodziny bardzo dziękujemy i przekazujemy Wam ogromnie podziękowania, cytując mamę: "Informacje o jej miejscu pobytu dostałam dzięki waszym działaniom. Za co bardzo dziękuję, bo błyskawicznie udało się zakończyć ten koszmar". Dziękujemy - czytamy w oficjalnym komunikacie.

Najbliżsi 20-latki nie poinformowali jednak, gdzie dokładnie przez ten czas przebywała Laura oraz jaki jest jej stan zdrowia. 

ZOBACZ TAKŻE: Laura Wawrzynowicz zaginiona. Uczestniczka "Projekt Lady" może potrzebować pomocy medycznej