Lea Michele jest w ciąży! Tę radosną wiadomość jako pierwszy przekazał w poniedziałek amerykański magazyn "People", powołując się na swoje źródła. 33-letnia aktorka i piosenkarka, która zdobyła międzynarodową sławę za sprawą roli Rachel Berry w popularnym serialu muzycznym "Glee", spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Jego ojcem będzie mąż artystki, 37-letni biznesmen Zandy Reich.

- Oni zawsze chcieli zostać rodzicami - ujawnia informator.

Lea Michele zostanie matką

Lea Michele i Zandy Reich zaczęli się spotykać w lipcu 2017 roku. Szef firmy odzieżowej AYR oświadczył się swojej ukochanej w kwietniu następnego roku. Gwiazda pochwaliła się tym faktem, prezentując w mediach społecznościowych imponujący pierścionek zaręczynowy z ogromnym diamentem. Ślub pary odbył się 9 marca 2019 roku w kalifornijskim Napa.

Przypomnijmy, że Lea Michele w przeszłości była związana z również znanym z "Glee" Corym Monteithem. Aktor zmarł w lipcu 2013 roku w wieku zaledwie 31 lat. Sekcja zwłok wykazała, że bezpośrednią przyczyną jego śmierci było zatrucie mieszanką heroiny i alkoholu. Choć na ten temat pojawiło się wiele spekulacji i teorii, w oświadczeniu koronera stwierdzono, że nie ma żadnych dowodów wskazujących na to, że śmierć serialowego Finna Hudsona była czymś innym niż tragicznym wypadkiem.

Ani Lea Michele, ani jej mąż na razie oficjalnie nie skomentowali doniesień medialnych o ciąży.

Zobacz zdjęcia gwiazdy i jej ukochanego w naszej GALERII.