Takiej promocji jeden z serwisów publikujących ogłoszenia o pracę się nie spodziewał. Swoje CV zamieścił tam Lech Wałęsa, który zmuszony do znalezienia pracy postanowił poszukać jej w sieci.

Lech Wałęsa szuka pracy w internecie

Lech Wałęsa przez ostatnie lata żył głównie z wykładów prowadzonych w różnych częściach świata. Sytuacja pandemii spowodowała jednak, że były prezydent RP znalazł się w trudnej sytuacji finansowej. Postanowił więc zamieścić swoje ogłoszenie w serwisie internetowym specjalizującym się w ofertach pracy dla osób 50 +.

Doświadczony przywódca, świetny mówca, laureat Pokojowej Nagrody Nobla, prezydent RP 1990 – 1995, współzałożyciel i pierwszy przewodniczący NSZZ Solidarność, poprowadzi spotkania i szkolenia z leadership, przyjmie zaproszenia na spotkania motywacyjne w firmach, ale też w rodzinach, możliwe dodatkowe usługi promocyjne, wspólne zdjęcia, autografy- można przeczytać w ogłoszeniu eks-prezydenta.
 

Mimo że mam emeryturę prezydencką, czuję, że chcę się dzielić swoją wiedzą i doświadczeniem w budowaniu dobrego imienia Polski w świecie - napisał Lech Wałęsa. Spotykałem się z przywódcami państw, z królami, z Papieżem, chętnie przekażę doświadczenia i wiedzę w polskich firmach, wezmę udział w ich promocji na świecie, by budować realną wartość polskiej gospodarki.

Z ogłoszenia dowiadujemy się, że stawka, za którą Lech Wałęsa może spotkać się z potencjalnym klientem, to około 20 tysięcy złotych.

Lech Wałęsa jest ojcem kilkorga dzieci i dziadkiem wielu wnucząt. Przed świętami były prezydent wyznał, że nie było go stać na prezenty dla bliskich.