Nie żyje Lee Radziwill. Żona polskiego księcia, Stanisława Albrechta Radziwiłła, zmarła w wieku 85 lat zmarła w Nowym Jorku. Była młodszą siostrą Jackie Kennedy - żony prezydenta USA, Johna F. Kennedy'ego. Urodziła się 3 marca 1933 roku. Spełniała się jako działaczka społeczna, a jej marzeniem było odnieść sukces w aktorstwie. Kiedy kariera nie potoczyła się po jej myśli, próbowała sił jako dekoratorka wnętrz, a następnie dyrektorka ds. PR-u u boku Giorgio Armaniego.Przez wiele osób z branży była uważana za ikonę stylu

Lee Radziwill nie żyje

Lee Radziwill miała trzech mężów. Jej małżeństwo z polskim księciem, Stanisławem Albrechtem Radziwiłłem, było drugim i trwało 15 lat. Dla niej książę zostawił swoją ówczesną żonę. Po poślubieniu Radziwiłła, Lee otrzymała tytuł księżniczki, a jego nazwisko nosiła aż do śmierci, mimo że po rozwodzie ponownie wyszła za mąż. Lee i Stanisław mieli dwójkę dzieci, a rozwiedli się 3 marca 1974 r. 

Lee Radziwill zmarła w wieku 85 lat, 15 lutego 2019 w Nowym Jorku. Przyczyna jej śmierci nie została jeszcze potwierdzona.

Zobacz zdjęcia Lee Radziwill w GALERII --->